Media news
Nowości i aktualności firmowe

Od początku swego istnienia, AKCEPT S.A. zajmuje wysoką pozycję wśród firm trudniących się windykacją i obrotem wierzytelnościami.

Naszą ambicją jest pomoc podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu problemów finansowych, prawnych a także przyczynianie się do tworzenia przejrzystego, opartego na zdrowych zasadach rynku finansowego.
Naszym głównym celem jest zagwarantowanie Klientom jak najwyższej efektywności działań windykacyjnych oraz profesjonalnego doradztwa prawnego i finansowego. W tym celu stworzyliśmy kompleksowe rozwiązania pozwalające na zaspokojenie oczekiwań naszych klientów. W 2007 roku wdrożyliśmy kompleksowy system CRM, dedykowany wszystkim obszarom działalności naszej firmy.

W roku 2001 AKCEPT S.A., jako jedna z pierwszych polskich firm na rynku usług windykacyjnych wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 i uzyskała certyfikat nadany przez RW TÜV.

    zobacz prezentację     skontaktuj się jeżeli masz pytanie
Dla Twojej firmy
Z jakich usług finansowych mo- głaby skorzystać Twoja firma?
O faktoringu parę faktów
Czy rzeczywiście faktoring to same zalety? Przekonaj się...
Skontaktuj się z doradcą
Zapytaj o ofertę dla Twojej
firmy
Copyright @ 2021 Akcept Mapa serwisu |Kontakt

X Nie pokazuj więcej
Ta strona używa plików cookie!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
stat4u